معاونت امور بین الملل و حقوق بشر دوستانه

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401

پیام تبریک رییس و دبیرکل فدراسیون بین‌المللی برای انتصاب دکترکولیوند

رییس و دبیرکل فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال احمر انتصاب رییس جدید جمعیت هلال احمر را تبریک گفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، فرانچسکو روکا، رئیس فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال احمر و جاگان چاپاگان، دبیر کل فدراسیون بین‌المللی با ارسال پیامی مشترک، انتخاب دکترپیرحسن کولیوند را به عنوان ریاست جمعیت هلال احمر تبریک گفتند.

در متن این پیام آمده است:

 

جناب آقای دکتر کولیوند،

از طرف فدراسیون بین المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال احمر، انتخاب شما را به عنوان رئیس جمعیت هلال احمر ایران صمیمانه تبریک می‌گوییم.

جهان به دلیل شیوع کووید-19، بحران‌های ساخته دست بشر و تأثیرات ویرانگر تغییرات آب و هوایی با چالش‌های بزرگی مواجه است. بدون شک تجربه چند دهه‌ای جنابعالی به تقویت بیشتر جمعیت ملی شما کمک خواهد کرد چرا که هلال ایران به وظایف خود در ارائه کمک‌های بشردوستانه در ایران عمل می‌کند.

ما از تعهد مستمر فدراسیون بین‌المللی به هلال احمر ایران، به ویژه از طریق نمایندگی کشوری فدراسیون بین‌المللی در ایران و دفتر منطقه‌ای خاورمیانه و شمال آفریقا در لبنان، اطمینان می‌دهیم.

با ایمان  به پیشرفت  بشردوستانه آتی جمعیت هلال احمر ایران، برای جناب عالی آرزوی موفقیت می‌کنیم و به حمایت از شما و تیم‌تان در سال‌های آینده ادامه خواهیم داد.

 

فرانچسکو روکا                                           جاگان چاپاگان

رئیس                                                      دبیر کل      

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *